MEDI CONNECTION OY

Vaihde (ma-pe klo 8-16)
Puh: +358 02 073 51700

Irja Suokas
CEO
+358 40 752 0553
irja.suokas@mediconnection.fi

Tapio Lahtinen
VP, Myynti ja rekrytointi
+358 45 111 9059
tapio.lahtinen@mediconnection.fi

Marjo Alhonen
Teleradiologia Päällikkö
+358 40 543 5550
marjo.alhonen@mediconnection.fi

Jenna Luoma
Liiketoiminnnan kehittäjä
+358 50 449 1517
jenna.luoma@mediconnection.fi

Tuija Itkonen
Myyntipäällikkö, Henkilöstöresurssit
+358 40 835 5884
tuija.itkonen@mediconnection.fi

Matti Veijanen
Rekrytointipäällikkö
+358 40 574 9423
matti.veijanen@mediconnection.fi

Ross Uren
Digitaaliset palvelut ja sisällöntuotto
ross.uren@mediconnection.fi

Irina Korhonen
Suomen kielen asiantuntija
irina.korhonen@mediconnection.fi

Ahmed Mahdi
Kansainvälinen myynti ja markkinointi
+358 50 477 2009
ahmed.mahdi@mediconnection.fi

Minna Alhonen
Kirjanpito
+358 40 064 0967
minna.alhonen@mediconnection.fi